Word Cloud (1.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Normal
eu: Arrunta

en: Color scheme
eu: Kolore eskema

en: Bold
eu: Lodia

en: Font family
eu: Letra familia

en: Typography
eu: Tipografia
