Word Cloud (1.0.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: UPPERCASE
hu: NAGYBETŰS

en: lowercase
hu: kisbetűs

en: Normal
hu: Általános

en: Colors
hu: Színek

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Color scheme
hu: Színséma

en: Bold
hu: Vastag

en: Font family
hu: Betűcsalád

en: Minimum word length
hu: Legkisebb szóhossz

en: Typography
hu: Tipográfia

en: Shape
hu: Forma
