Word Cloud (1.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Normal
nl: Normaal

en: Colors
nl: Kleuren

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Bold
nl: Vet

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: Typography
nl: Typographie

en: Shape
nl: Vorm

en: Maximum number of words
nl: Maximaal aantal woorden.
