Word Cloud (1.0.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Normal
ru: Нормальный

en: Colors
ru: Цвета

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Color scheme
ru: Цветовая схема

en: Bold
ru: Жирный

en: Font family
ru: Семейство шрифтов

en: Minimum word length
ru: Минимальная длина слова

en: Typography
ru: Типографика

en: Font weight
ru: Плотность шрифта

en: Shape
ru: Фигура
