Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Entity bundle
ar: حزمة الكيان
