Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Scale
da: Skalér

en: Example
da: Eksempel

en: Entity type
da: Entity-type
