Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Taxonomy term
de: Taxonomie-Begriff

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Scale
de: Skalierung

en: Example
de: Beispiel

en: Content display
de: Inhaltsanzeige

en: Fill
de: Füllen

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Entity bundle
de: Entitätssubtyp

en: Transition duration
de: Animationsdauer

en: Wordcloud
de: Wortwolke

en: A Wordle like wordclous implementation.
de: Die Implementierung einer Wortwolke wie Wordle.

en: Wordcloud block
de: Wortwolkenblock
