Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας
