Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Example
eu: Adibide

en: Entity type
eu: Entitate mota
