Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Example
fi: Esimerkki

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu
