Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
