Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Scale
jv: Skala

en: Example
jv: Contoné
