Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Example
lv: Piemērs

en: Entity type
lv: Entītijas veids
