Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Scale
mr: मोजपट्टी

en: Example
mr: उदाहरण

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
