Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Scale
pl: Skala

en: Example
pl: Przykład

en: Content display
pl: Wyświetlanie zawartości

en: Entity type
pl: Typ encji
