Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Scale
sv: Skala

en: Example
sv: Exempel

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket
