Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Scale
tr: Ölçek

en: Example
tr: Örnek

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Entity bundle
tr: Nesne kümesi (bundle)
