Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Scale
vi: Co dãn

en: Example
vi: Ví dụ

en: Fill
vi: Điền
