Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Scale
be: Маштаб

en: Entity type
be: Тып сутнасці
