Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Scale
ca: Escalar

en: Example
ca: Exemple

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat
