Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Entity type
et: Olemi tüüp
