Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Scale
gl: Escala

en: Example
gl: Exemplo

en: Entity type
gl: Tipo de entidade
