Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
