Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Scale
id: Skala

en: Example
id: Contoh

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Entity bundle
id: Bundel entitas
