Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Scale
ja: スケール

en: Example
ja: 例

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Entity bundle
ja: エンティティバンドル
