Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Scale
lt: Mastelis

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Entity type
lt: Entity tipas
