Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Scale
nl: Schalen

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Content display
nl: Weergave inhoud

en: Fill
nl: Vulling

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Entity bundle
nl: Entiteitsbundel
