Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Example
oc: Exemple

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat
