Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Scale
ro: Scalare

en: Example
ro: Exemplu

en: Entity type
ro: Tip de entitate
