Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Scale
ru: Масштабирование

en: Example
ru: Пример

en: Content display
ru: Содержимое

en: Fill
ru: Заливка

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Entity bundle
ru: Подтип сущности
