Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Scale
uk: Масштаб

en: Example
uk: Приклад

en: Fill
uk: Залити

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Entity bundle
uk: Пакет сутності

en: Transition duration
uk: Тривалість переходу

en: n
uk: н
