Wordfilter (3.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Remove this item
oc: Suprimir aqueste element

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
