Wordfilter (3.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Label
sk: Označenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Remove this item
sk: Odstrániť túto položku

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
