Wordfilter (3.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Label
tr: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Add another item
tr: Başka bir öğe ekle

en: Remove this item
tr: Bu öğeyi sil

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında
