Wordfilter (3.0.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً

en: Remove this item
ar: حذف العنصر

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
