Wordfilter (3.0.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Label
cs: Popisek

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Remove this item
cs: Ostranit tuto položku

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
