Wordfilter (3.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo
