Wordfilter (3.0.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Display settings
es: Opciones de visualización

en: Label
es: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Add another item
es: Añadir otro elemento

en: Remove this item
es: Eliminar este elemento

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
