Wordfilter (3.0.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Remove this item
eu: Elementu hau ezabatu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
