Wordfilter (3.0.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Add another item
fr: Ajouter un autre élément

en: Remove this item
fr: Supprimer cet élément

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: How to use
fr: Comment l'utiliser

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
