Wordfilter (3.0.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Label
it: Etichetta

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Add another item
it: Aggiungi un altro elemento

en: Remove this item
it: Rimuovi questa voce

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni
