Wordfilter (3.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Remove this item
lv: Dzēst šo vienumu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par
