Wordfilter (3.0.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Label
pt: Rótulo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Add another item
pt: Adicionar outro item

en: Remove this item
pt: Remover este item

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
