Wordfilter (3.0.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Label
sv: Etikett

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: Remove this item
sv: Ta bort detta alternativ

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om
