Wordfilter (3.0.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Add another item
vi: Thêm mục

en: Remove this item
vi: Xóa mục này

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Implementation
vi: Hành vi mẫu
