Wordfilter (3.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Label
bs: Oznaka

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku

en: Remove this item
bs: Ukloni ovu stavku
