Wordfilter (3.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: Label
pt: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Add another item
pt: Adicionar outro item

en: Remove this item
pt: Remover este item

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre
