Wordfilter (8.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
