Wordfilter (8.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Label
ru: Метка

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация
