Wordfilter (8.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Label
ro: Etichetă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre
